Jak aktivovat klíč na platformě Origin

Registrace

1

Pozor! Registraci doporučujeme vyplnit v prohlížeči Chrome. Např. ve Firefoxu jsme se zasekli u ověření proti robotům, kde jsme vyplňovali asi 60x nějaké kostičky a stejně jsme neprošli! A teď k registraci.

Na webových stránkách Originu klikni v levé dolní části na tlačítko “Register”.

2

Následně na tebe vyskočí malé vyskakovací okno, kde je třeba zadat všechny požadované údaje, odsouhlasit podmínky pro registraci a pokračovat tlačítkem “Next”.

3

V dalším okně vyplníš svůj e-mail, heslo, přezdívku, která se promítne do her, jméno a přijmení. Pokračuješ tlačítkem “Next” Nyní vyskočí okénko s ověřením zda nejsi robot. Ověř tedy, že žádný robot nejsi.. Ještě jednou. Registraci pro jistotu provádějte v prohlížeči Chrome.

4

V dalším okně můžeš upravit preference kdo a jak si tě může přidat a další. My jsme nechali vše v defaultním stavu a pokračovali tlačítkem “Create Account”.

5

Nyní byl na tvůj e-mail, který si zadal(a) při registraci odeslán e-mail s ověřovacím kódem, který musíš zadat do dalšího okna.  Po zadání kódu pokračuj stiskem tlačítka “Continue”. Tím se tvůj účet aktivuje a přejdeš na další krok ve kterém ti Origin gratuluje k úspěšnému vytvoření účtu. Dokončíš tlačítkem “Get Started”.  Origin tě na webu rovnou přihlásí do tvého nového účtu. Gratulujeme tvá registrace účtu Origin je kompletní.

Instalace klienta

1

Na webových stránkách Origin klikni v levém menu na “Download”.

2

Na další stránce dostaneš na výběr, jestli chceš stáhnout klienta Origin nebo Beta verzi EA App. Doporučujeme beta verzi EA App nepoužívat. Zkoušeli jsme jí a jsou s ní spíše problémy. Preference jsou ale na tobě.  Pro Origin klienta klikni na tlačítko “Download for Windows” pokud chceš zkusit Beta verzi klienta EA, tak pokračuj stisknutím tlačítka “Download the Beta”.

3

Po stažení instalačního souboru klienta spusť instalaci a proklikej ji tlačítky další, další, instalovat atd. 😉

Aktivace Klíče

1

Po registraci účtu, instalaci herního klienta Origin a následnému přihlášení k tvému účtu klikni v klientovi Origin na “My Game Library” a následně v pravém horním rohu na Tlačítko “+ ADD A GAME” a “Redeem Product Code…”.

2

V dalším okně zadej klíč, který si od nás obdržel(a) a pokračuj tlačítkem “Next”.

3

V dalším okně se ti zobrazí hra, kterou právě aktivuješ. Potvrdíš tlačítkem “Confirm”.

4

Vyskočí okno s informací, že hra byla přidána. Nyní si jí můžeš stáhnou tlačítkem “Download with Origin”. Přejeme ti přijemnou zábavu s tvou novou hrou. 😇 A také ti děkujeme, že jsi si vybral právě nás Gate4Game.cz