Jak aktivovat klíč Steam Gift

Registrace

1

Na stránce registrace účtu Steam vyplň požadované údaje a klikni na “Pokračovat”. 

2

Po stisknutí tlačítka “Pokračovat” vyskočí okno s informací, že registrace čeká na ověření e-mailu. Pozor! Stránku s tímto oknem nezavírej.

3

Otevři si novou záložku nebo okno prohlížeče se svým e-mailem ve kterém nalezneš mail od Steam(u) s potvrzením registrace účtu. Klikni na “OVĚŘIT E-MAILOVOU ADRESU” Po kliknuí na toto tlačítko se vrať k předchozí záložce z bodu 2.

4

Po potrvrzení tvého e-mailu se na záložce z bodu 2. stránka změní na dialogové okno kde je třeba zadat tvůj nickname (herní přezdívka) a heslo. Následně potvrdíš tlačítkem “Vytvořit účet”. Gratulujeme tvůj účet Steam je tímto vytvořen.

Instalace klienta

1

Na webových stránkách Steam klikni v horní části na tlačítko “Nainstalovat Steam”

2

Otevře se nové okno a zde klikneš na tlačítko “INSTALOVAT STEAM”. Po kliknutí na toto tlačítko proběhne stažení instalačního souboru klienta platformy Steam.

3

Po stažení instalačního souboru klienta spusť instalaci a proklikej ji tlačítky další, další, instalovat. 😉 Pozor! Pokud máš více disků a chceš nainstalovat na jiný disk, tak nezapoměň změnit cestu, kam se ti má klient nainstalovat.

Aktivace Klíče

1

Po registraci účtu a instalaci klienta se klient automaticky spustí. Po spuštění klienta se přihlaš svým účtem, který sis vytvořil(a). V okně klienta Steam v levém dolním rohu nalezneš tlačítko “Přidat hru”, klikni tedy na toto tlačítko a v liště, která se následně otevře klikni na “Aktivovat produkt ve službe Steam…”

2

Následně vyskočí okno “Aktivace produktu” zde klikni na “Další” a odsouhlas Smlouvu tlačítkem “Souhlasím” (Smlouvu by jsi si měl(a) samozřejmě přečíst, ale…) Nyní už jen zbývá zadat klíč, který jsi od nás obdržel(a) do políčka “Kód produktu” a potvrď tlačítkem “Další”.

3

Pokud aktivace klíče proběhla úspěšně zobrazí se ti okno s vypsanou hrou, kterou si přidal(a) do svého inventáře. Pokračuj stiknutím tlačítka “Dokončit”.

4

Steam ti po té nabídne právě aktivovanou hru ihned nainstalovat. Pokud si tak přeješ, vyber si úložiště kam se hra má nainstalovat a pokračuj tlačítkem “Další” a ” Dokončit. Přejeme ti přijemnou zábavu s tvou novou hrou. 😇 A také ti děkujeme, že jsi si vybral právě nás Gate4Game.cz