FAQ – Často kladené otázky

Zde naleznete často kladené otázky a odpovědi na věci, které Vám nejsou jasné

Zde najdete odpovědi na často kladené otázky (FAQ). Tento seznam budeme postupně aktualizovat.

Seznam často kladených otázek. (pomocníček)

Obecné

Jak funguje věrnostní peněženka (BETA)
Za každý nákup od nás dostanete penízky do Vaší věrnostní peneženky. U každého produktu je vždy napsaná částka, která se Vám při uspěšně dokončené a zaplacené objednávce připíše do Vaší věrnostní peněženky. Pro získání penízků je třeba mít registrovaný účet. Pokud vytvoříte objednávku bez registrace, nic se neděje. Penízky se Vám i při následné registraci připíší na Váš účet podle vaší e-mailové adresy. Pokud se Vám po následné registraci penízky na Váš účet nepřipíši napiště nám buď to na email info@gate4game.cz, nebo pomocí chatu, či kontaktního formuláře a problém společne vyřešíme. Své penízky můžete proměnit na slevový kupón ve svém účtu ZDE ,nebo si rovnou při objednávce v košíku penízky proměnit za slevu na svou objednávku. (Kupón můžete využít buď vy, nebo ho zaslat svému kamarádovi, rodinému příslušníkovi atd.)
Zakoupil jsem Hru, nebo software a klíč ještě nedorazil
Po vytvoření a zaplacení objednávky obvykle obdržíte klíč během 1 - 10 minut. Ve vyjímečných případech může doručení klíče trvat až hodinu. Ve všech případech nám můžete napsat přes náš kontaktní formulář: ZDE nebo náš Live chat "pravý dolní roh" a pokusíme se společně prostoj v doručení klíče vyřešit.
Potřebuji fakturu
Pokud jste od nás zakoupili například software a potřebujete fakturu a nestačí Vám potvrzovací e-mail, tak se nám ozvěte na email info@gate4game.cz Rádi Vám fakturu zašleme.
Zakoupený klíč nefunguje co s tím?
Může se stát, že zakoupený klíč nebude fungovat. I když se to stává minimálně, tak společnými silami tento problém určitě vyřešíme. Pokud se ti toto stane, tak nám můžeš zavolat na telefoní číslo 736 221 555 (Po-Ne 11:00-20:00 včetně svátků) nebo napiš na náš LiveChat (Po–Ne 11:00-20:00 i o svátcích) popřípadě nás můžeš kontaktovat pomocí mailu info@gate4game.cz nebo pomocí našeho kontaktního formuláře, který nalezneš ZDE: https://gate4game.cz/kontakt/
Jakým způsobem obdržím hru?
Hru (elektronický klíč) ti zašleme elektronickou poštou (e-mailem) již do několika minut po odeslání a zaplacení tvé objednávky na email, který vyplníš ve své objednávce. Aktivace není složitá a s našimi návody ZDE jí zvládneš levou zadní. 🙂